Daşınmaz əmlak obyektlərinə ünvanların verilməsi və ünvan reyestri məlumat bazasından arayışların, ünvan xəritələrindən çıxarışların, digər ünvan məlumatlarının verilməsi üçün müraciətin və sənədlərin qəbulu
Bu xidmət daşınmaz əmlak obyektlərinə ünvanların verilməsi və ünvan reyestri məlumat bazasından arayışların, ünvan xəritələrindən çıxarışların, digər ünvan məlumatlarının verilməsi üçün müraciətin və sənədlərin qəbul edilməsi, elektron xidmət istifadəçisinə müraciətin qəbulu, işin icra mərhələləri barədə bildirişlərin verilməsi, sənədlərin verilməsindən imtina edildiyi hallarda bu barədə elektron xidmət istifadəçisinin məlumatlandırılması ilə bağlı qaydaları müəyyən edir;
Hüquq sahibinin adından ərizənin verilməsi səlahiyyətini təsdiq edən etibarnamə
Hüquqi şəxsin dövlət qeydiyyatı haqqında şəhadətnaməsinin surəti, dövlət və bələdiyyə orqanının əsasnaməsinin və ya nizamnaməsinin rekvizitləri

Issuance of addresses to real estate objects and acceptance of applications and documents for issuance of references from the address register database, extracts from address maps, other address information
This service provides addresses for real estate objects and acceptance of applications and documents for providing references from the address register database, extracts from address maps, other address information, acceptance of applications to the user of the electronic service, notifications about the stages of work execution, and electronic notification in cases where the issuance of documents is refused. determines the rules for informing the user of the service;
Power of attorney confirming the authority to submit an application on behalf of the right holder
Copy of the state registration certificate of the legal entity, the requisites of the statute or charter of the state and municipal body